Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: LORIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Stawowa 7

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-095

Telefon: 661 899 523

Domena: https://loris.pl/
Opis firmy:


Proponowane w internetowym sklepie erotycznym gadżety służą rozładowaniu napięcia seksualnego i zapewnieniu sobie przyjemności w pojedynkę oraz urozmaiceniu życia erotycznego par. Wybierając je, każdy może wiele zyskać, a warto pamiętać, że jakość życia seksualnego, także w przypadku singli, ma duży wpływ na samopoczucie i ogólny poziom zadowolenia z życia.

Produkty, jakie proponuje sexshop online działający na stronie loris.pl, sprostają nawet wysokim wymaganiom, w większości bowiem są to produkty wysoko zaawansowane, co widać na pierwszy rzut oka. Designerskie, mające wiele nowoczesnych funkcji, świetnie wyglądają i zapewniają niezwykłe doznania. Dzięki nim można zapewnić sobie znacznie lepsze doznania, czy to w pojedynkę, czy w parze, odkryć zupełnie nowe poziomy przyjemności, a także lepiej poznać swoje ciało i jego potrzeby.

Warto to sprawdzić, tym bardziej że wszystkie oferowane produkty są wytrzymałe, trwałe i wykonane w sposób gwarantujący maksimum bezpieczeństwa, np. z silikonu medycznego.

Data dodania: 22-03-2023

Opinie o firmie LORIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)