Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Boske Barber

Adres: Dietla 80

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-073

Telefon: 884 884 777

Domena: https://boskebarber.pl
Opis firmy:


Każdy, kto chce mieć pewność, że jego fryzura będzie doskonale wyglądać, powinien skorzystać z oferty tego fryzjera. To on jest w stanie doskonale dobrać nowy styl do kształtu twarzy i sylwetki dzięki swojemu sporemu doświadczeniu. Do tej pory zaufało mu już wielu klientów, którzy stale przychodzą, aby odświeżyć swój świetny wygląd.

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy zajrzeć na stronę internetową boskebarber.pl, bo tam dostępna jest pełna oferta. Warto wiedzieć, że do tego salonu należy umówić się ze sporym wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że będzie jeszcze dostępne miejsce, gdyż salon cieszy się sporym zainteresowaniem.

Co ważne, ceny u tego polecanego fryzjera w Krakowie są atrakcyjnie niskie, co sprawia, że można się decydować na częste wizyty. Jeszcze dziś warto umówić się na swoje pierwsze strzyżenie w tym profesjonalnym miejscu. Podczas wizyty ten barber wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt oraz profesjonalne środki, które zapewniają doskonały efekt utrzymujący się długo!

Data dodania: 15-03-2023

Opinie o firmie Boske Barber


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)