Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Macromedica Centrum Medyczne

Adres: Jurija Gagarina 26

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-754

Telefon: 22 841 06 79

Domena: https://macromedica.pl/
Opis firmy:


Osoby z zaburzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego mogą skorzystać z usług Centrum Medycznego Macromedica, znajdującego się w stolicy. W przychodni na Mokotowie przyjmuje ponad 30 lekarzy specjalistów. Są oni dostępni w dogodnych godzinach, a pacjenci są obsługiwani bez oczekiwania w długich kolejkach. 

Powyższe schorzenia wymagają kompleksowego podejścia. Do ich zdiagnozowania najpierw potrzebny jest neurolog, który w Warszawie prywatnie także przyjmuje w mokotowskiej placówce. Najprawdopodobniej pacjent będzie skierowany również na konsultację do lekarzy z innych dziedzin, dostępnych w centrum. To m.in. ortopeda, kardiolog czy laryngolog. Na miejscu pracuje także logopeda, który zajmie się zaburzeniami mowy.

Przypadki neurologiczne mogą obejmować różne grupy objawów. Schorzenia powstają w różnych ośrodkach i narządach. Specjalista określi, czy dotyczą mózgu, rdzenia kręgowego, czy układu obwodowego. Nagłe bóle głowy, uczucie mrowienia czy zaburzenia czucia to wskazania do kontaktu z lekarzem.

 

Data dodania: 06-02-2023

Opinie o firmie Macromedica Centrum Medyczne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)