Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: AGTOM s. z o.o.

Adres: Władysława Jagiełły 6

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-711

Telefon: 12-356-56-78

Domena: https://agtom.eu
Opis firmy:


Firma Agtom to rozpoznawalny w branży sklep modelarski, który oferuje swoim klientom najwyższej klasy modele i rozmaite akcesoria. Oferta jest różnorodna i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom modelarstwa. Warto zaznaczyć, że w asortymencie można znaleźć produkty przeznaczone dla amatorów oraz profesjonalistów. Osoby początkujące mogą skorzystać z profesjonalnego doradztwa. Pracownicy pomogą dobrać odpowiednie narzędzia oraz materiały.

Poza klasycznymi modelami samolotów, różnych maszyn wojskowych, samochodów, motocykli czy statków, klienci znajdą w asortymencie również produkty przeznaczone do popularnej gry bitewnej Warhammer 40000 od Games Workshop. Przedsiębiorstwo oferuje elementy planszy i uzbrojenia oraz figurki (Orks, Death Guard, Harlequins, Imperial Knight, Adept Sororitas, Blood Angels, Chaos Demons)

Warto wybrać renomowany sklep modelarski, który cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży. Zamówienia są realizowane błyskawicznie.

Data dodania: 17-05-2022

Opinie o firmie AGTOM s. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)