Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne

Adres: Zapłocie 256

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-970

Telefon: + 48 509 295 620

Domena: https://myhappyocean.pl/
Opis firmy:


Dostawa przydatnych, estetycznie wykonanych i ekologicznych rozwiązań, które można zastosować między innymi na przyjęciu weselnym, to domena firmy ogłaszającej się na stronie internetowej myhappyocean.pl. Podany link to oferta dystrybutora, który prężnie działa jako dostawca starający się zmniejszyć ilość plastiku w obiegu. 

Chętnie podejmie on współpracę zarówno z przedstawicielami branży gastronomii ślubnej, jak i osobami prywatnymi, organizującymi imprezę we własnym zakresie. Podejmuje się dostarczyć w stosownych ilościach taki asortyment, jak wykonane z drewna sztućce, talerzyki papierowe, jednorazowe salaterki i miseczki, które są świetną alternatywą kosztownego wynajmu zastawy stołowej z ceramiki.

Realizator może także zaproponować zróżnicowane pod kątem pojemności kartony na ciasto. Udostępnia  wersję bez napisów lub z możliwością naniesienia na opakowanie słów podziękowania za wspólną zabawę dla gości od państwa młodych. Zapewnia, że zamówienie zostanie dostarczone terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. 

Data dodania: 30-10-2021

Opinie o firmie MyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)