Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: REHA BŁOCH

Adres: Szarych Szeregów 25

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-462

Telefon: 61 842 35 46

Domena: https://www.rehabloch.pl/
Opis firmy:


Platformy dla niepełnosprawnych to bez wątpienia jedne z najbardziej popularnych i jednocześnie najbardziej pomocnych udogodnień w codziennym życiu. Dzięki zastosowaniu takiej maszyny osoba posiadająca ograniczenia w przemieszczaniu, bez problemu może poruszać się pomiędzy kondygnacjami, zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i we własnych czterech ścinach. Platformy takie jak Vimec e07 są niezwykle funkcjonalne, a zamontować można je w szybie murowanym. Cicha praca to jedna z wielu zalet podnośnika.

W ofercie poznańskiej firmy Reha Błoch Jacek Błoch znajduje się wiele doskonałej jakości podnośników. Klienci mają możliwość wyboru pomiędzy sprzętem nowym i używanym, natomiast doświadczeni doradcy chętnie podpowiedzą jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. Estetyka wykonania platform oraz wiele dostępnych rozmiarów sprawia, że prezentują się  niezwykle elegancko.

Data dodania: 04-05-2020

Opinie o firmie REHA BŁOCH


Użytkownik whitepanda933 napisał:
Jestem osobą , która porusza się na wózku i muszę przyznać, że rozwiązania od REHA BŁOCH świetnie się sprawdzają. Korzystam z platformy i bardzo sobie cenię to udogodnienie. :)
Data: 2020-06-18 10:30:28
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)